Ilisulularin sayti
[ Yeni ismarıclar · Forumçular · Forumun qaydaları · Axtarış · RSS ]
Модератор форума: eleya, DASER  
Форум » Ümumi söhbətlər/General debate/Общие разговоры » Ümumi mövzular/General topics/Общие темы » Что бы вы хотели видеть в Илису? (например,чего или кого не хватает в Илису?Что хотелось бы?)
Что бы вы хотели видеть в Илису?
quzeyliДата: Среда, 08.10.2008, 06:45 | Сообщение # 61
Лейтенант
Статус: Offline
ilisud ilk novbede yollarla avtobuslar duzelmelidi.bilirsiniz ilisu azerbaycanda asfalt cekilen ilk dag kendidi eee

Angel_XranitelДата: Четверг, 09.10.2008, 02:08 | Сообщение # 62
Лейтенант
Men Ilisunu yollarini yeniden cekilmesini isterdim.Budaki Ilisunun gorkemini yox dahada yarasiqli olmasini isterdim.Birde tarixi abidelerin berpa olunmasini isterdim ki,buda hell olunur.Birde cayin o birisi uzune kecmek ucun sel aparmayacaq qeder davamli korpu isteyirem.

eleyaДата: Четверг, 09.10.2008, 22:55 | Сообщение # 63
~*~OrİeNtAl*~*StAr~*~
Полковник
Quote (lucky_boy)
yox e.bilirsen necedi qoy turistler ne fikirlesirler fikirlessinler.amma biz de oz seliqeliyimizi gostermeliyik.meni basa dusursen?

neolubki yollara...bu kentdi...seher yox.kentlerdede cox vaxti ele olur.tebiyetdi,chepellix deyilki. yollari duzletmek lazimdi ama ashagi tereflrde

ilisunskayaДата: Пятница, 10.10.2008, 23:00 | Сообщение # 64
Лейтенант
BIRAZDAN BELE GETSE CAY ILISUYA GEDEN YOLU YUYUB APARACAQ,ESAS BUNA CARE QILMAQ LAZIMDIR.
MEN TARIXI ABIDELERIN ELE QEDIM FORMADA QALMASINI ISTERDIM,SUMU QALA KIMI YOX. biggrin

~~~~~¤~¤~~~~~~
~~~~ILISU~~~~
~~~~~¤~¤~~~~~~

lucky_boyДата: Пятница, 10.10.2008, 23:06 | Сообщение # 65
Майор
he elmira he.

yaxsi oglanin memleketi olmur!

quzeyliДата: Суббота, 11.10.2008, 06:54 | Сообщение # 66
Лейтенант
ilisunskaya,
sen fikrinle tam raziyam yaziq sumu qalada tarixlik qalmayib ha.yaxsiki qalacaya cixa bilmirler onuda duzelderdiler yoxsa

Добавлено (11.10.2008, 06:54)
---------------------------------------------
ilk novbede yol duzelmelidi ilisuda her yaya getdikce masinlar coxalir yol berbad gune dusur sorada sel qar

NarminaДата: Суббота, 11.10.2008, 10:50 | Сообщение # 67
Рядовой
Salam. Ilisuda en boyuk problem miqrasiya problemidi.Biz yaydan yaya gelirik o zaman kend dolu olur siz Ilisuya yay bitenden sonra gedesiz.Adamin ureyi agriyir,nece-nece evlerin qapisinda qifil var, ekser evlerde de ancaq yashli ata-ana qalir.Cavan nesil yoxdu bunu Ilisu mektebinden de gormek olar.Siniflerin sayi azdi her sinifde 5-6 ushaq.
Ilk novbede cavanlara sherait yaradilmalidi, ish yerleri acilmalidi ki, onlar kendi terk etmesinler. Bele devem elese ilisuda yerli camaat qalmiyacaq. Men Ilisuda coxlu cavan aileler, yeni nesil gormek isterdim!

Narmin

ilisunskayaДата: Суббота, 11.10.2008, 14:27 | Сообщение # 68
Лейтенант
quzeyli, narahat olma asagidaki abideleri korladiqdan sonra dagin basina da cixacaqlar.kas elimizden bir sey gelerdi. sad

~~~~~¤~¤~~~~~~
~~~~ILISU~~~~
~~~~~¤~¤~~~~~~

Angel_XranitelДата: Суббота, 11.10.2008, 14:45 | Сообщение # 69
Лейтенант
Narmina, Men ise sizinle tamamile raziyam indi ilisuda cox cavan aileler is dalinca ya Bakida yasayirlar ya da ki Diger xarici olkelerde.Cunki orda qalsalar ne ile mesgul olacaqlar isler peseleri maqazin qarsisinda oturmaqdir tebii ki, ondanda basqa is yoxdur.

ilisunskayaДата: Суббота, 11.10.2008, 14:50 | Сообщение # 70
Лейтенант
en beteri de odur ki qisda yollar baglanir ve kendin rayonla elaqesi de kesilir,ALLAH elemesin kiminse basina is gelse qalacaq caresiz,xestexanaya da gede bilmeyecek.ona gore orada insan sayi gunu gunden azalir,hamisi torpaqlarini satib gedir,yerlilere satsalar derd yaridir,tamamile yad insanlara satilir. sad

~~~~~¤~¤~~~~~~
~~~~ILISU~~~~
~~~~~¤~¤~~~~~~

JasminДата: Суббота, 11.10.2008, 22:27 | Сообщение # 71
Майор
quzeyli, Beli.Ilk once yollar duzelmelidir.Yollar artiq pis gundedir.Hec kesde buna fikir vermir.Ilk once bu problem hell olunmalidir.

Angel_XranitelДата: Суббота, 11.10.2008, 23:07 | Сообщение # 72
Лейтенант
En pis yolda bizim evim qabagidir.Bir az pulum olsaydi ele ozum asvalt cekerdim ah sad

JasminДата: Суббота, 11.10.2008, 23:22 | Сообщение # 73
Майор
Angel_Xranitel, Derdin boyukdur Duna.Menimde pulum olsa soz verirem sene komek edecem.
Tek sizin evinizin qabagi yox her yer asfalt olsa yaxsi olardi.

Miss_CrazyДата: Суббота, 11.10.2008, 23:31 | Сообщение # 74
Майор
Qizlar yazdiqlarinizla razilawaraq deyirem ki,Inwallah yollar duzler.Butun yollar yeni Ilisudaki butun yollar.
Angel_Xranitel, Esasda sizin eviniz qabagi.Heqiqetende lazimdir.Lazimi qeder imkanim olsaydi bunu ederdim.Inwallah gelecekd her wey superrr olar.

Men ele menem Miss_Crazy

Angel_XranitelДата: Воскресенье, 12.10.2008, 00:36 | Сообщение # 75
Лейтенант
Miss_Crazy, Jasmin, Girun neynirsizde qizlar.Yadinizdadir evin qabaginda oturanda tozdan bogulurduq yaziq Gunelnen,Guldane sulamaqdan yorulmusdular.

Форум » Ümumi söhbətlər/General debate/Общие разговоры » Ümumi mövzular/General topics/Общие темы » Что бы вы хотели видеть в Илису? (например,чего или кого не хватает в Илису?Что хотелось бы?)
Поиск:

Made by Abiddin Hashimov © 2024 Сделать бесплатный сайт с uCoz