Ilisulularin sayti
[ Yeni ismarıclar · Forumçular · Forumun qaydaları · Axtarış · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: eleya, Hello  
Форум » Kişi və Qadın/Мужчина и Женщина/Man and Woman » Məhəbbət.../Любов.../Love... » Belke komek edesiz? :(
Belke komek edesiz? :(
PALKOVNIKДата: Четверг, 27.11.2008, 21:24 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Offline
Dedim derdimi belke siz dostlarla paylassam bir az rahatlaram.
Men 9-cu sinifden beri sevdiyim bir qiz var.
11-ci sinifi qurtarandan sonra ureyimi ona acdim.
Pis olmadi indiye kimi beraberik.O da meni sevir.
Ancaq 1 problem var ki Hardasa 3 ay qabaq fikirlerimiz ust uste dusmedi.(hetden artiq qururludu)Bu arada ele ureyim soyudu ki ona qarsi.
Hetda ayrildiqda.Ozu dediki biz birbirimizi basa dusmuruk gel ayrilaq.3 gun kecmisdi sms yazdiki Men hirsli olmusam gel problemi gotur qoy edek.Nese getdim uzun goren kimi her sey yaddan cixdi smile barisdiq.
Belkede Meni Vefasiz adlandiracaqsiz amma anlamaga calisin xais edirem 1 basqa qiz cixdi qarsima.
Sevdim onu.
Bezen Isteyirem ki 1-ci qizi Atim.Cox ureyim qirib.Amma ata bilmirem.Cox cetindi.
Evvelki esqden eser elamet qalmayib.Sevgi var onu sevirem .Ama esq yoxdu.Bilmirem izah ede biliremmi.
2-ci qizi ise Evvel ciddi yanasmadim sonra gordumki agilli qizdi sevdim onu.cox sevdim.
Indi 2-ci qizla dostuq.
Indi deyin men neyleyim
Atmaq cox cetindi.bacarmiram.Arada O boyda xatireler var
Neyleyim bir komek edin? sad

AZDEFACER

SmileДата: Четверг, 27.11.2008, 21:39 | Сообщение # 2
Рядовой
3cusunu tap)

PALKOVNIKДата: Четверг, 27.11.2008, 21:42 | Сообщение # 3
Лейтенант
Mezelenmeye basqa adam yoxdu ? sad

AZDEFACER

Miss_CrazyДата: Четверг, 27.11.2008, 23:17 | Сообщение # 4
Майор
PALKOVNIK, Ilk once bizlere guvenib bu movzunu acdiginiz ucun ve heyatinizn onemli meqamlarini danisdiginiz ucun size tewekkur edirem.Yazdiqlarinizi diqqetle oxudum.inan hele bele bir weyle uzlewmemiwdim.Cox qeribe bir hekayedir.
Demeli bele.Ilk once siz qeyd etdiniz ki,onu sevirsiniz .O da sizi.Ancaq ne ise qurur meslesi dediniz.Inani o qurur insani ele weyler etmeye mecbur ede bilerki hec ozunuzde tesevvur ede bilmessiniz.Ne ise.Dediniz ki barisdiq.Ancaq Sevirsiniz ewq yoxdur.Amma 2-ci bir wexdende sohbet etdiniz.Ve onuda sevdiyinizi qeyd etdiniz.Gelin men size bele bir sualla muracit edim....
Sizce insanin ureyinde 2qiza qarwi sevgi ola bilermi???Bu menim size sualim idi.Sizi bu suala cvb verenden sonra men oz fikrimi aciq wekilde yazacam.Bundan emin olun.
Size bir soz deyim.Deyirsiniz 1-ci qizi atim.ATIM sozunu iwletmeyin.Bu menden size bir meslehet.Hele siz onu sevdiyiniz demisiniz.Sadece arada soyuqluq yaradin.Sonrada ayrilin.Duzgun yol mence budur.Siz deyirsiniz ki,onu sevirem.Amma bir terfdende deyirsiniz ki,UREYIMI COX QIRIB.Mene ele gelir ki,siz ondan qisas alirsiniz...Hetta 100% deye bilerem.
Indi 2-ci qizla dostuq. -Sevdiyiniz bir ile nece dostluq ede bilersiniz???Yeni ele bir wey mumkundur?
Arada O boyda xatireler var -Eger xatireler sizin ucun o qeder deyerlidirse Siz Cox ureyim qirib bu ifadeni gerek iwletmeyesiniz.Amma bir terefdende bele bir mesele cixir ortaya.Demeli KINLISINIZ.Ne ise.Buda bawqa movzudur.
Siz eslinde biz USERLERE sual verirsiniz.Bawa duwduyum qeder meslehet almaq isteyirsiniz.Amma men size bele bir sual vermek isterdim.Sizce neqeder duzgundur Sevdiyiniz dediyiniz insan bir terefde,birde diger terefde 2-ci qiz.Sevdiyiniz amma dost dediyiniz biri.

Birde unutmamiw sizden bir weyden sozruwum.Siz movzularin birinde demiwdiniz ki,Sevirdim amma aldandim.Amma qisas alacam.Xatirimdedir.Hetta bu movzualrdan birini icinde idi.Bunlardan indi hansi dogrudur??? cool Cox maraqlidir.

Men ele menem Miss_Crazy

PALKOVNIKДата: Пятница, 28.11.2008, 00:08 | Сообщение # 5
Лейтенант
Sizce insanin ureyinde 2qiza qarwi sevgi ola bilermi??? ---- inanin bu sualin cavabin hec ozumde bilmirem.
Sevdiyiniz bir ile nece dostluq ede bilersiniz???Yeni ele bir wey mumkundur? ---- Sevdiyin sexsle onu sonsuza dek itirmemek ucun dost olmaq olar mence.Bilirsiz necedi Menn o 2-ci qiza ureyim acdim.Ama o evvelce he dedi.Sonra yox dedi.Axirdada itirmemek ucun dostluq teklif etdim oda qebul etdi.

AZDEFACER

Miss_CrazyДата: Пятница, 28.11.2008, 15:34 | Сообщение # 6
Майор
PALKOVNIK, Bilirsiniz siz menim suallarima cvb vermediniz.Duzunu desem.Birdeki.Siin iwiniz cox qelizidir.Birde bir wey deyim.Sadece men aciqligi sevirem.Her zaman insanlara qarwi aciq (durust olmuwam)Hamiya qarwi ferqi yoxdur.Siz ya bawqasi.Siz eslide Cox eqoist birisiniz.Cunki hec birini elinizde buraxmaq istemirsiniz.Tebii ki,eger heqiqetende bele bir wey varsa.Amma unutmayin ki,vaxt geler hemin wey sizin qarwiniza cixar.Ve siz bundan cox boyuk zerbe alarsiniz.Bax ondaheqiqetende hayata qarwi,insanlara qarwi inanciniz yox olar.Bu da belkede menden size bir meslehet idi.
Siz en yaxwisi oz hisslerinizi deqiqlewdirin.Cunki Yanan siz olacaqsiniz.Qizlardan bawqada.Ne bilirsiniz ki,sonu nece olacaq.Ne ise.

Men ele menem Miss_Crazy

PALKOVNIKДата: Пятница, 28.11.2008, 20:43 | Сообщение # 7
Лейтенант
Ele indide Yaniram Bilmirerm neynim sad

Добавлено (28.11.2008, 20:43)
---------------------------------------------
Sevmek istemirem.

AZDEFACER

SmileДата: Пятница, 28.11.2008, 21:32 | Сообщение # 8
Рядовой
yeke oglansan ee isiv gucv qutaribb

PALKOVNIKДата: Суббота, 29.11.2008, 10:17 | Сообщение # 9
Лейтенант
biggrin

AZDEFACER

eleyaДата: Суббота, 29.11.2008, 14:28 | Сообщение # 10
~*~OrİeNtAl*~*StAr~*~
Полковник
Quote (PALKOVNIK)
Ancaq 1 problem var ki Hardasa 3 ay qabaq fikirlerimiz ust uste dusmedi.(hetden artiq qururludu)Bu arada ele ureyim soyudu ki ona qarsi.

demeli bu sevgi deyil idi...simpatiya olub...incime aba bu sevgi deyil..это влюбленность,привычка.,когда любишь у тебя нет сомнения с кем быть..ты выбираешь именно ту которую ты любишь...я думаю тебе сейчас не нужно ни с той ни с другой общатся...а посидеть подумать,разобратся в чувствах..кто тебе ближе,кому ты можешь все рассказать,вот...извини что на русском не могу на аезри объяснить

PALKOVNIKДата: Суббота, 29.11.2008, 22:31 | Сообщение # 11
Лейтенант
Cox sagol fikir bildirdiyin ucun.
Belke de sen deyen duzdu.

AZDEFACER

eleyaДата: Суббота, 29.11.2008, 22:46 | Сообщение # 12
~*~OrİeNtAl*~*StAr~*~
Полковник
просто разберись в себе..разберись в чувтсвах...так будет лучше и для тебя и для них..и не причиняй боль..(это ужасно

PALKOVNIKДата: Воскресенье, 30.11.2008, 21:24 | Сообщение # 13
Лейтенант
Cox sagol.
Calisaram.
Ayrilmaq isteyirem ama bacarmiram kimnense getmek, onu pis veziyyetde qoymaq hec ureyimce deyil.

AZDEFACER

HelloДата: Четверг, 04.12.2008, 22:14 | Сообщение # 14
~Марокский саранЦа~
Сержант
Quote (PALKOVNIK)
Ayrilmaq isteyirem ama bacarmiram kimnense getmek, onu pis veziyyetde qoymaq hec ureyimce deyil.

onsuzda evvel axir ona "elvida" demeli olacaqsan, beledi ki, indiden ayrilsan yaxshidi. qiza bosh umidler verme. nece de oyreshmishiyse, vsyo ravno chetin ve qozlenilmez olur))

крылатая:)

PALKOVNIKДата: Пятница, 05.12.2008, 01:16 | Сообщение # 15
Лейтенант
Ayrilmaq isteyirem.
" Elvida "sozun deye bilmirem. sad

AZDEFACER

Форум » Kişi və Qadın/Мужчина и Женщина/Man and Woman » Məhəbbət.../Любов.../Love... » Belke komek edesiz? :(
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Made by Abiddin Hashimov © 2024 Сделать бесплатный сайт с uCoz